ALEGERI PENTRU ORGANELE DE CONDUCERE ALE COLEGIULUI JUDEȚEAN AL MEDICILOR BUZĂU - CONSILIUL JUDEȚEAN ȘI REPREZENTANȚII ÎN ADUNAREA GENERALĂ

 

ALEGERILE SE VOR DESFĂȘURA ASTFEL:

 

TURUL I 29 NOV - 30 NOV - 01 DECEMBRIE

TURUL II 06 DEC - 07 DEC. - 08 DECEMBRIE

 

PROGRAMUL ORAR - 08.00 - 20.00

LOCAȚIE SEDIUL COLEGIULUI

DREPTUL DE VOT ESTE ASIGURAT DE ACHTAREA COTIZAȚIEI DE MEMBRU PÂNĂ LA DATA DE 30 IUNIE 2015.

COTIZAȚIA POATE FI ACHITATĂ ȘI ÎNAINTE DE EXERCITAREA VOTULUI.

Lista candidaţilor pentru organele de conducere ale Colegiului Judeţean al Medicilor Buzău

LISTA CANDIDAȚILOR PENTRU CONSILIUL JUDEȚEAN

Nr. crt. NUME ȘI PRENUME SPECIALITATE GRAD
PROFESIONAL
1 DR. BORCĂIAȘ FLORENTINA CONSTANȚA MEDICINĂ DE FAMILIE PRIMAR
2 DR. BOSTAN CĂTĂLIN CONSTANTIN CHIRURGIE GENERALĂ PRIMAR
3 DR. CIOBOTĂ LUCIAN PSIHIATRIE SPECIALIST
4 DR. CIOCARU CORNELIA ROXANA MEDICINĂ DE FAMILIE SPECIALIST
5 DR. CIUNTU LAURA IULIANA MEDICINA DE FAMILIE PRIMAR
6 DR. CIUREA ADRIANA MEDICINĂ DE FAMILIE PRIMAR
7 DR. CONSTANTINESCU MARIO
CORNELIU CONSTANTIN
OBSTETRICĂ - GINECOLOGIE PRIMAR
8 DR. DEDU RĂZVAN CHIRURGIE GENERALĂ SPECIALIST
9 DR. DRAGU MAGDALENA MEDICINĂ LEGALĂ PRIMAR
DOCTOR ÎN MEDICINĂ
10 DR. GĂGIULESCU DIANA MEDICINĂ DE FAMILIE PRIMAR
11 DR. IONIȚĂ VICTOR ȘTEFAN ATI PRIMAR
12 DR. IOSIF ANA MARIA MEDICINĂ DE FAMILIE SPECIALIST
13 DR. JAPIE ION ORTOPEDIE - TRAUMATOLOGIE PRIMAR
14 DR. MIHĂILĂ  MĂDĂLINA MEDICINĂ DE FAMILE PRIMAR
15 DR. MUNTEANU PETRE IRINA OBSTETRICĂ - GINECOLOGIE PRIMAR
16 DR. MUȘAT LUMINIȚA ANEMONA MEDICINĂ DE FAMILIE SPECIALIST
17 DR. PANĂ RADU ȘERBAN MEDICINĂ DE FAMILE PRIMAR
18 DR. PAVELESCU NICOLETA CAMELIA ANATOMIE PATOLOGICĂ SPECIALIST
19 DR. POPESCU DOINA ANATOMIE PATOLOGICĂ PRIMAR
20 DR. STOICA MARIUS CRISTIAN CHIRURGIE PLASTICĂ SPECIALIST
21 DR. ȘERBĂNOIU CLAUDIU OBSTETRICĂ - GINECOLOGIE PRIMAR
DOCTOR ÎN MEDICINĂ
22 DR. TACHE MIHAIL HORIA GHEORGHE CHIRURGIE PLASTICĂ PRIMAR
23 DR. TĂNĂSESCU DOREL MEDICINĂ DE FAMILIE PRIMAR
24 DR. TUDOSE ION MEDICINĂ INTERNĂ SPECIALIST
25 DR. UNGUREANU GHEORGHIȚĂ ATI PRIMAR
26 DR. UNGUREANU OVIDIU CRISTIAN CHIRURGIE GENERALĂ PRIMAR
27 DR. UȘURELU MARIA MEDICINĂ DE FAMILIE PRIMAR
28 DR. VULPE GEORGE OVIDIU ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE PRIMAR
29 DR. ZOICAN ADRIAN MEDICINĂ DE URGENȚĂ SPECIALIST

 

LISTA CANDIDAȚILOR PENTRU ADUNAREA GENERALĂ

  1. DR. BORCĂIAȘ FLORENTINA CONSTANȚA - Medicină de familie, medic primar
  2. DR. CIOBOTĂ LUCIAN - Psihiatrie, medic specialist
  3. DR. CIOCARU CORNELIA ROXANA - Medicină de familie, medic specialist
  4. DR. CONSTANTINESCU MARIO CORNELIU CONSTANTIN - Obstetrică şi ginecologie, medic primar
  5. DR. DEDU RĂZVAN - Chirurgie generală, medic specialist
  6. DR. DRAGU MAGDALENA - Medicină legală, primar doctor în medicină
  7. DR. GĂGIULESCU DIANA - Medicină de familie, medic primar
  8. DR. JAPIE ION - Ortopedie - traumatologie, medic primar
  9. DR. MUNTEANU PETRE IRINA - Obstetrică ginecologie, medic primar
  10. DR. MUȘAT LUMINIȚA ANEMONA - Medicină de familie, medic specialist
  11. DR. PANĂ RADU ȘERBAN - Medicină de familie, medic primar
  12. DR. PAVELESCU NICOLETA CAMELIA - Anatomie patologică, medic specialist
  13. DR. ȘERBĂNOIU CLAUDIU - Obstetrică ginecologie, Doctor în medicină
  14. DR. UNGUREANU GHEORGHIȚĂ - ATI, medic primar
  15. DR. UNGUREANU OVIDIU CRISTIAN - Chirurgie generală, medic primar
  16. DR. UȘURELU MARIA - Medicină de familie, medic primar
  17. DR. ZOICAN ADRIAN - Medicină de urgenţă, medic specialist
Colegiul Medicilor din România Colegiul Judeţean al Medicilor Buzău